Nasi podopieczni ...

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie. Los pokrzywdzonych zwierząt nie jest nam obojętny, jesteśmy po to, aby pomagać.

Pedro to dziesięcioletni, stateczny, wpatrzony w człowieka, pogodny beagle w średnim wieku....

Daktyl, pies dla doświadczonych opiekunów, którzy potrafią poradzić sobie z temperamentem psa, mającego własne zdanie...

Kaprys, fantastyczny psiak, który dogada się z innymi psami, jak też będzie wspaniałym przyjacielem dzieci...

Ozzy ma siedem lat, został zabrany razem z sześciorgiem swoich braci i sióstr, z miejsca, gdzie skazane były na nędzną egzystencję w błocie, zimnie, na deszczu, mrozie i palącym słońcu. ....

 Szanowni Państwo,

     Od wielu lat pomagamy porzuconym i skrzywdzonym psom rasy Beagle.  Pomoc ta polega nie tylko na ratowaniu ich życia i zdrowia, oraz zapewnieniu doskonałej opieki weterynaryjnej w pierwszym okresie ich pobytu pod naszymi skrzydłami, ale również na znalezieniu im dobrych domów na całe życie. Jest to zobowiązanie, które podejmujemy wobec żywej istoty, całkowicie zależnej od nas.

Adopcja, to również zobowiązanie wobec nas, którzy wkładamy w swoją pracę na rzecz zwierząt całe serce, mnóstwo energii i poświęcamy swój czas aby im pomagać.

Często trafiają do nas psy bardzo skrzywdzone przez los, lub człowieka, lękliwe, wycofane, z problemami behawioralnymi, wymagające kontynuacji leczenia, a z pewnością sporo pracy i cierpliwości.

Dlatego chcemy jak najlepiej poznać przyszłych Opiekunów naszych podopiecznych jeszcze przed adopcją. Przygarniając pod swój dach bezdomniaka, składają mu Państwo obietnicę, że od teraz nic złego już go w życiu nie spotka, że się nim zaopiekujecie najlepiej, jak potraficie, zapewniając mu wszystko, czego potrzebuje i podejmując się leczenia, kiedy zajdzie taka konieczność.

Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety, udzielając na pytania wyczerpujących odpowiedzi. Pozwoli nam to lepiej Państwa poznać. Krótkie, zdawkowe odpowiedzi „tak” „nie” „nie wiem” , nie ułatwiają nam podjęcia decyzji o adopcji.

Powered by BreezingForms